Interaktywny Kurs Maturalny
LUB
Zobacz poniżej jak sprawimy, że świetnie zdasz maturę z matematyki 2017:

Dlaczego kurs maturalny MATHMASTER da Ci niesprawiedliwą przewagę?

Zawsze dostępny.
W przeciwieństwie do szkoły, tradycyjnych kursów maturalnych lub korepetycji, kurs maturalny MATHMASTER jest do Twojej dyspozycji 24h na dobę. Nie będziesz już musiał przedzierać się przez pół miasta, aby trafić na swoją lekcję matematyki. Oszczędzisz sobie czasu, pieniądzy i stresu.
Dostosowany do Ciebie.
Niestety, ale nauczyciele w szkołach przerabiają "podstawę programową" lekcja po lekcji i nie interesuje ich fakt, że czasem nie nadążasz, a czasem mógłbyś coś robić 2 razy szybciej. Dzięki interaktywnym sprawdzianom i monitorowaniu Twoich wyników, kurs MATHMASTER dostosuje do Ciebie tempo i pokaże Ci, nad czym jeszcze musisz popracować, aby odnieść sukces.
Motywujący do nauki.
Dzięki wprowadzeniu grywalizacji możesz połączyć naukę z grą komputerową. MATHMASTER zwiększy Twoją efektywność dzięki możliwości zdobywania punktów i coraz to wyższych rang. W ogólnopolskim rankingu zobaczymy, które województwo jest najlepsze. Dzięki motywującym komunikatom będziemy stale podsycać Twoją motywację do nauki.
Pozytywnie uczący.
Wyobraź sobie jak by to było uczyć się w świetnym humorze i z uśmiechem na ustach. Kurs maturalny MATHMASTER gwarantuje luźną, przyjemną atmosferę i śmieszne zadania, które umilą Ci naukę i zwiększą Twoją efektywność. Trochę sucharów jeszcze nikogo nie zabiło. Wodę musisz ogarnąć sobie sam.
Bardzo oszczędny.
Tradycyjny kurs maturalny to koszt około 1200zł. Korepetycje do matury to koszt aż 1920zł. Dzięki naszej niskiej cenie zaledwie 99zł nauka może przestać tyle kosztować. Dodatkowo będziesz mógł wziąć udział w programie partnerskim MATHMASTER i otrzymywać aż 20zł prowizji z każdego poleconego.
Niezwykle skuteczny.
Nasza baza starannie wyselekcjonowanych zadań powstała na podstawie dziesiątek repetytoriów, książek oraz materiałów publikowanych przez CKE. Kurs maturalny MATHMASTER to pewność pełnej zgodności z wytycznymi CKE i gwarancja, że w przeciwieństwie do innych - żadne zadanie na maturze Cię nie zaskoczy.

Kurs MATHMASTER jest w 100% oparty na podstawie programowej CKE.

TERAZ.
Z pewnością zauważyłeś już, że sama szkoła nie jest w stanie dobrze przygotować Cię do egzaminu dojrzałości. Jako maturzysta słyszysz średnio 100 razy na dobę stresujące słowo "matura". Zapisując się na nasz kurs już teraz możesz uniknąć tego całego maturalnego stresu.
W TRAKCIE KURSU.
W trakcie kursu odkryjesz na nowo, co to znaczy nauka. Tym razem będzie pełna humoru, rywalizacji i skuteczności.
PO KURSIE.
Wyobraź sobie, jak by to było w dniu matury z matematyki (w przeciwieństwie do Twoich równieśników) być świetnie przygotowanym i wyluzowanym. Warto było myśleć z wyprzedzeniem. Twoje wymarzone studia i zarobki stoją przed Tobą otworem!

Zobacz i zaufaj profesjonalizmowi.

Wypróbuj za darmo.
Z pewnością zauważyłeś już jak wiele możesz zyskać w przyszłości, jeśli teraz wybierzesz nasz kurs. Prosimy jednak, abyś nie myślał, że on sam za Ciebie nauczy się matematyki. Nie łudź się, że wystarczy się zarejestrować, a wiedza sama wejdzie Ci do głowy. Wypróbuj za darmo już teraz!
Produkt: Ilość: Cena:
Dostęp do kursu maturalnego MATHMASTER (do 1 czerwca 2017r.) 1 99.00PLN
Zadaj nam pytanie:
Jak 7-krotnie zwiększyć efektywność nauki?
Dzięki licznym badaniom i publikacjom naukowym udało nam się zebrać do jednego e-booka 7 najskuteczniejszych technik zwiększających efektywność Twojej nauki.